ALL FIXTURES
August 2014
01 13:45 Blue Bulls U19 vs Free State U19 Loftus Versfeld, Pretoria Absa Under 19 Competition
01 15:15 Sharks U19 vs Golden Lions U19 Woodburn Stadium, Pmbg Absa Under 19 Competition
01 15:30 Blue Bulls U21 vs Free State U21 Loftus Versfeld, Pretoria Absa Under 21 Competition
01 15:45 Australia vs South Africa Marcoussis 1, Paris, France IRB Women's Rugby World Cup
01 17:00 Sharks U21 vs Golden Lions U21 Woodburn Stadium, Pmbg Absa Under 21 Competition
01 20:00 Potgietersrus vs Northam 2015 Community Cup Qualifying - Limpopo Boet Fick & Waterberg Leagues
01 21:00 Kempston Old Selbornians vs WSU All Blacks Kempston Park, East London 2015 Community Cup Qualifying - Border Super League
02 11:00 Leopards U19 vs EP Kings U19 Profert Olen Park, Potch Absa Under 19 Competition
02 11:40 Waratahs vs Crusaders ANZ Stadium, Sydney Vodacom Super Rugby
02 12:30 Leopards U21 vs Border U21 Profert Olen Park, Potch Absa Under 21 Competition
02 15:00 Griquas vs Pumas Nababeep Stadium, Springbok Inter Provincial Women B
02 15:00 Sasol vs Shumba Ferros Puma Stadium, Witbank 2015 Community Cup Qualifying - Mpumalanga Leagues
02 16:00 Pretoria Police vs Tukkies 2015 Community Cup Qualifying - Blue Bulls Carlton League
02 16:00 Oostelikes vs TUT 2015 Community Cup Qualifying - Blue Bulls Carlton League
02 16:15 Raiders vs Roodepoort Bill Jardine Stadium, Johannesburg 2015 Community Cup Qualifying - Golden Lions Pirates Grand Challenge
02 16:15 Vaseline Wanderers vs UJ Kent Park, Johannesburg 2015 Community Cup Qualifying - Golden Lions Pirates Grand Challenge
02 18:00 Valke vs Leopards Barnard Stadium, Kempton Park Inter Provincial Women B
05 20:45 France vs South Africa Marcoussis 1, Paris, France IRB Women's Rugby World Cup
06 19:30 Springs vs G5 Metals Brakpan Barnard Stadium, Kempton Park 2015 Community Cup Qualifying - Valke Peregrine League
08 19:10 Eastern Province Kings vs DHL Western Province Nelson Mandela Bay Stadium, PE Absa Currie Cup Premier Division
09 00:00 Golden Lions U21 vs Blue Bulls U21 Ellis Park, Johannesburg Absa Under 21 Competition
09 00:00 Border U21 vs Western Province U21 BCM Stadium, East London Absa Under 21 Competition
09 00:00 Leopards U21 vs Free State U21 Profert Olen Park, Potch Absa Under 21 Competition
09 00:00 Free State 2 (Bloem Police) vs Griquas 2 (Sishen/Upington) 2015 Community Cup Qualifying - Regional Play-Offs
09 00:00 EP Kings U19 vs WP U19 Nelson Mandela Bay Stadium, PE Absa Under 19 Competition
09 00:00 Leopards U19 vs Free State U19 Profert Olen Park, Potch Absa Under 19 Competition
09 00:00 Golden Lions U19 vs Blue Bulls U19 Ellis Park, Johannesburg Absa Under 19 Competition
09 00:00 Griffons U19 vs Griquas U19 North West Stadium, Welkom Absa Under 19 Competition
09 00:00 Valke U19 vs Border U19 Barnard Stadium, Kempton Park Absa Under 19 Competition
09 00:00 Pumas U21 vs SWD U21 Mbombela Stadium, Nelspruit Absa Under 21 Competition
09 00:00 Griffons U21 vs Griquas U21 North West Stadium, Welkom Absa Under 21 Competition
09 00:00 Valke U21 vs EP Kings U21 Barnard Stadium, Kempton Park Absa Under 21 Competition
09 15:00 GWK Griquas vs Cell C Sharks GWK Park, Kimberley Absa Currie Cup Premier Division
09 17:00 Wales vs South Africa Marcoussis 2, Paris, France IRB Women's Rugby World Cup
09 17:05 Xerox Golden Lions vs Vodacom Blue Bulls Ellis Park, Johannesburg Absa Currie Cup Premier Division
09 19:10 Steval Pumas vs Toyota Free State Cheetahs Mbombela Stadium, Nelspruit Absa Currie Cup Premier Division
15 12:00 WP U18 XV vs Italy U18 City Park Stadium, Cape Town SA Schools 2014
15 14:00 England U18 vs Wales U18 City Park Stadium, Cape Town SA Schools 2014
15 16:00 SA Schools U18 vs France U18 City Park Stadium, Cape Town SA Schools 2014
15 19:10 Cell C Sharks vs Steval Pumas Growthpoint KINGS PARK, Durban Absa Currie Cup Premier Division
16 00:00 Western Province U21 vs Blue Bulls U21 DHL Newlands, Cape Town Absa Under 21 Competition
16 00:00 Golden Lions U21 vs Border U21 Ellis Park, Johannesburg Absa Under 21 Competition
16 00:00 Sharks U21 vs Free State U21 Growthpoint KINGS PARK, Durban Absa Under 21 Competition
16 00:00 WP U19 vs Blue Bulls U19 DHL Newlands, Cape Town Absa Under 19 Competition
16 00:00 Golden Lions U19 vs EP Kings U19 Ellis Park, Johannesburg Absa Under 19 Competition
16 00:00 Sharks U19 vs Free State U19 Growthpoint KINGS PARK, Durban Absa Under 19 Competition
16 00:00 Pumas U19 vs Valke U19 Mbombela Stadium, Nelspruit Absa Under 19 Competition
16 00:00 Boland U19 vs Griquas U19 Boland Stadium, Wellington Absa Under 19 Competition
16 00:00 Griffons U19 vs Border U19 North West Stadium, Welkom Absa Under 19 Competition
16 00:00 Limpopo BB U19 vs SWD U19 New Peter Mokaba Stadium, Polokwane Absa Under 19 Competition
16 00:00 Pumas U21 vs Valke U21 Mbombela Stadium, Nelspruit Absa Under 21 Competition
16 00:00 Boland U21 vs Griquas U21 Boland Stadium, Wellington Absa Under 21 Competition
16 00:00 Griffons U21 vs EP Kings U21 North West Stadium, Welkom Absa Under 21 Competition
16 00:00 Limpopo BB U21 vs SWD U21 New Peter Mokaba Stadium, Polokwane Absa Under 21 Competition
16 12:05 Australia vs New Zealand ANZ Stadium, Sydney The Castle Lager Rugby Championship
16 14:00 DHL Western Province vs Vodacom Blue Bulls DHL Newlands, Cape Town Absa Currie Cup Premier Division
16 14:30 Xerox Golden Lions vs Eastern Province Kings Ellis Park, Johannesburg Absa Currie Cup Premier Division
16 15:00 Toyota Free State Cheetahs vs GWK Griquas Free State Stadium, Bloemfontein Absa Currie Cup Premier Division
16 17:05 South Africa vs Argentina Loftus Versfeld, Pretoria The Castle Lager Rugby Championship
19 12:00 SWD Craven Week XV vs Italy U18 Outeniqua Park, George SA Schools 2014
19 14:00 England U18 vs France U18 Outeniqua Park, George SA Schools 2014
19 16:00 SA Schools U18 vs Wales U18 Outeniqua Park, George SA Schools 2014
22 19:10 Steval Pumas vs GWK Griquas Mbombela Stadium, Nelspruit Absa Currie Cup Premier Division
23 00:00 Blue Bulls U21 vs Leopards U21 Loftus Versfeld, Pretoria Absa Under 21 Competition
23 00:00 Western Province U21 vs Golden Lions U21 DHL Newlands, Cape Town Absa Under 21 Competition
23 00:00 Border U21 vs Free State U21 BCM Stadium, East London Absa Under 21 Competition
23 00:00 Blue Bulls U19 vs Leopards U19 Loftus Versfeld, Pretoria Absa Under 19 Competition
23 00:00 WP U19 vs Golden Lions U19 DHL Newlands, Cape Town Absa Under 19 Competition
23 00:00 EP Kings U19 vs Free State U19 Nelson Mandela Bay Stadium, PE Absa Under 19 Competition
23 00:00 Border U19 vs Boland U19 BCM Stadium, East London Absa Under 19 Competition
23 00:00 Valke U19 vs Limpopo BB U19 Barnard Stadium, Kempton Park Absa Under 19 Competition
23 00:00 SWD U19 vs Griffons U19 Outeniqua Park, George Absa Under 19 Competition
23 00:00 EP Kings U21 vs Boland U21 Nelson Mandela Bay Stadium, PE Absa Under 21 Competition
23 00:00 Valke U21 vs Limpopo BB U21 Barnard Stadium, Kempton Park Absa Under 21 Competition
23 00:00 SWD U21 vs Griffons U21 Outeniqua Park, George Absa Under 21 Competition
23 09:35 New Zealand vs Australia Eden Park, Auckand The Castle Lager Rugby Championship
23 12:00 SARU Academy XV vs Italy U18 Markotter Stadium, Paul Roos HS, Stellenbosch SA Schools 2014
23 14:00 France U18 vs Wales U18 Markotter Stadium, Paul Roos HS, Stellenbosch SA Schools 2014
23 15:00 Vodacom Blue Bulls vs Eastern Province Kings Loftus Versfeld, Pretoria Absa Currie Cup Premier Division
23 16:00 SA Schools U18 vs England U18 Markotter Stadium, Paul Roos HS, Stellenbosch SA Schools 2014
23 17:05 DHL Western Province vs Xerox Golden Lions DHL Newlands, Cape Town Absa Currie Cup Premier Division
23 19:10 Cell C Sharks vs Toyota Free State Cheetahs Growthpoint KINGS PARK, Durban Absa Currie Cup Premier Division
23 21:40 Argentina vs South Africa Estadio Padre Ernesto Martearena, Salta The Castle Lager Rugby Championship
29 19:10 Steval Pumas vs Cell C Sharks Mbombela Stadium, Nelspruit Absa Currie Cup Premier Division
30 00:00 Blue Bulls U21 vs Western Province U21 Loftus Versfeld, Pretoria Absa Under 21 Competition
30 00:00 Free State U21 vs Golden Lions U21 Free State Stadium, Bloemfontein Absa Under 21 Competition
30 00:00 Leopards U21 vs Sharks U21 Profert Olen Park, Potch Absa Under 21 Competition
30 00:00 Blue Bulls U19 vs WP U19 Loftus Versfeld, Pretoria Absa Under 19 Competition
30 00:00 Free State U19 vs Golden Lions U19 Free State Stadium, Bloemfontein Absa Under 19 Competition
30 00:00 Leopards U19 vs Sharks U19 Profert Olen Park, Potch Absa Under 19 Competition
30 00:00 Boland U19 vs Pumas U19 Boland Stadium, Wellington Absa Under 19 Competition
30 00:00 Griquas U19 vs Valke U19 GWK Park, Kimberley Absa Under 19 Competition
30 00:00 Border U19 vs Limpopo BB U19 BCM Stadium, East London Absa Under 19 Competition
30 00:00 Boland U21 vs Pumas U21 Boland Stadium, Wellington Absa Under 21 Competition
30 00:00 Griquas U21 vs Valke U21 GWK Park, Kimberley Absa Under 21 Competition
30 00:00 EP Kings U21 vs Limpopo BB U21 Nelson Mandela Bay Stadium, PE Absa Under 21 Competition
30 00:00 SWD Eagles vs Leopards Outeniqua Park, George Absa Currie Cup First Division
30 00:00 Boland Cavaliers vs Down Touch Griffons Boland Stadium, Wellington Absa Currie Cup First Division
30 00:00 Border Bulldogs vs Valke BCM Stadium, East London Absa Currie Cup First Division
30 15:00 GWK Griquas vs Toyota Free State Cheetahs GWK Park, Kimberley Absa Currie Cup Premier Division
30 17:05 Vodacom Blue Bulls vs DHL Western Province Loftus Versfeld, Pretoria Absa Currie Cup Premier Division
30 19:10 Eastern Province Kings vs Xerox Golden Lions Nelson Mandela Bay Stadium, PE Absa Currie Cup Premier Division
30 21:00 Stor-Age False Bay vs NNK Phillip Herbstein Field, Constantia 2015 Community Cup Qualifying - Western Province Super League A
September 2014
05 19:10 DHL Western Province vs Eastern Province Kings DHL Newlands, Cape Town Absa Currie Cup Premier Division
06 00:00 Blue Bulls U21 vs Golden Lions U21 Loftus Versfeld, Pretoria Absa Under 21 Competition
06 00:00 Border U21 vs Sharks U21 BCM Stadium, East London Absa Under 21 Competition
06 00:00 Free State U21 vs Leopards U21 Free State Stadium, Bloemfontein Absa Under 21 Competition
06 00:00 Blue Bulls U19 vs Golden Lions U19 Loftus Versfeld, Pretoria Absa Under 19 Competition
06 00:00 Border U19 vs Pumas U19 BCM Stadium, East London Absa Under 19 Competition
06 00:00 Valke U19 vs SWD U19 Barnard Stadium, Kempton Park Absa Under 19 Competition
06 00:00 Griffons U19 vs Boland U19 North West Stadium, Welkom Absa Under 19 Competition
06 00:00 Limpopo BB U19 vs Griquas U19 New Peter Mokaba Stadium, Polokwane Absa Under 19 Competition
06 00:00 EP Kings U21 vs Pumas U21 Nelson Mandela Bay Stadium, PE Absa Under 21 Competition
06 00:00 Limpopo BB U21 vs Griquas U21 New Peter Mokaba Stadium, Polokwane Absa Under 21 Competition
06 00:00 Valke U21 vs SWD U21 Barnard Stadium, Kempton Park Absa Under 21 Competition
06 00:00 Griffons U21 vs Boland U21 North West Stadium, Welkom Absa Under 21 Competition
06 00:00 Leopards vs Boland Cavaliers Profert Olen Park, Potch Absa Currie Cup First Division
06 00:00 Valke vs SWD Eagles Barnard Stadium, Kempton Park Absa Currie Cup First Division
06 00:00 Down Touch Griffons vs Border Bulldogs North West Stadium, Welkom Absa Currie Cup First Division
06 09:35 New Zealand vs Argentina McLean Park, Napier The Castle Lager Rugby Championship
06 12:05 Australia vs South Africa Patersons Stadium, Perth The Castle Lager Rugby Championship
06 15:00 Toyota Free State Cheetahs vs Steval Pumas Free State Stadium, Bloemfontein Absa Currie Cup Premier Division
06 17:05 Cell C Sharks vs GWK Griquas Growthpoint KINGS PARK, Durban Absa Currie Cup Premier Division
06 19:10 Vodacom Blue Bulls vs Xerox Golden Lions Loftus Versfeld, Pretoria Absa Currie Cup Premier Division
07 00:00 EP Kings U19 vs Sharks U19 Nelson Mandela Bay Stadium, PE Absa Under 19 Competition
07 00:00 Free State U19 vs Leopards U19 Free State Stadium, Bloemfontein Absa Under 19 Competition
12 19:10 Eastern Province Kings vs Vodacom Blue Bulls Nelson Mandela Bay Stadium, PE Absa Currie Cup Premier Division
13 00:00 GWK Griquas vs Steval Pumas GWK Park, Kimberley Absa Currie Cup Premier Division
13 00:00 Golden Lions U21 vs Western Province U21 Ellis Park, Johannesburg Absa Under 21 Competition
13 00:00 Free State U21 vs Sharks U21 Free State Stadium, Bloemfontein Absa Under 21 Competition
13 00:00 Border U21 vs Leopards U21 BCM Stadium, East London Absa Under 21 Competition
13 00:00 Golden Lions U19 vs WP U19 Ellis Park, Johannesburg Absa Under 19 Competition
13 00:00 EP Kings U19 vs Leopards U19 Nelson Mandela Bay Stadium, PE Absa Under 19 Competition
13 00:00 Free State U19 vs Sharks U19 Free State Stadium, Bloemfontein Absa Under 19 Competition
13 00:00 Griquas U19 vs Pumas U19 GWK Park, Kimberley Absa Under 19 Competition
13 00:00 SWD U19 vs Border U19 Outeniqua Park, George Absa Under 19 Competition
13 00:00 Boland U19 vs Valke U19 Boland Stadium, Wellington Absa Under 19 Competition
13 00:00 Limpopo BB U19 vs Griffons U19 New Peter Mokaba Stadium, Polokwane Absa Under 19 Competition
13 00:00 SWD U21 vs EP Kings U21 Outeniqua Park, George Absa Under 21 Competition
13 00:00 Griquas U21 vs Pumas U21 GWK Park, Kimberley Absa Under 21 Competition
13 00:00 Boland U21 vs Valke U21 Boland Stadium, Wellington Absa Under 21 Competition
13 00:00 Limpopo BB U21 vs Griffons U21 New Peter Mokaba Stadium, Polokwane Absa Under 21 Competition
13 00:00 Down Touch Griffons vs Leopards North West Stadium, Welkom Absa Currie Cup First Division
13 00:00 SWD Eagles vs Border Bulldogs Outeniqua Park, George Absa Currie Cup First Division
13 00:00 Boland Cavaliers vs Valke Boland Stadium, Wellington Absa Currie Cup First Division
13 09:35 New Zealand vs South Africa Westpac Stadium, Wellington The Castle Lager Rugby Championship
13 12:05 Australia vs Argentina Cbus Super Stadium, Gold Coast The Castle Lager Rugby Championship
13 15:00 Toyota Free State Cheetahs vs Cell C Sharks Free State Stadium, Bloemfontein Absa Currie Cup Premier Division
13 17:05 Xerox Golden Lions vs DHL Western Province Ellis Park, Johannesburg Absa Currie Cup Premier Division
19 19:10 Xerox Golden Lions vs Steval Pumas Ellis Park, Johannesburg Absa Currie Cup Premier Division
20 00:00 Leopards U21 vs Blue Bulls U21 Profert Olen Park, Potch Absa Under 21 Competition
20 00:00 Western Province U21 vs Border U21 DHL Newlands, Cape Town Absa Under 21 Competition
20 00:00 Golden Lions U21 vs Sharks U21 Ellis Park, Johannesburg Absa Under 21 Competition
20 00:00 Leopards U19 vs Blue Bulls U19 Profert Olen Park, Potch Absa Under 19 Competition
20 00:00 WP U19 vs EP Kings U19 DHL Newlands, Cape Town Absa Under 19 Competition
20 00:00 Golden Lions U19 vs Sharks U19 Ellis Park, Johannesburg Absa Under 19 Competition
20 00:00 Pumas U19 vs Limpopo BB U19 Mbombela Stadium, Nelspruit Absa Under 19 Competition
20 00:00 Border U19 vs Griquas U19 BCM Stadium, East London Absa Under 19 Competition
20 00:00 Valke U19 vs Griffons U19 Barnard Stadium, Kempton Park Absa Under 19 Competition
20 00:00 SWD U19 vs Boland U19 Outeniqua Park, George Absa Under 19 Competition
20 00:00 Pumas U21 vs Limpopo BB U21 Mbombela Stadium, Nelspruit Absa Under 21 Competition
20 00:00 EP Kings U21 vs Griquas U21 Nelson Mandela Bay Stadium, PE Absa Under 21 Competition
20 00:00 Valke U21 vs Griffons U21 Barnard Stadium, Kempton Park Absa Under 21 Competition
20 00:00 SWD U21 vs Boland U21 Outeniqua Park, George Absa Under 21 Competition
20 00:00 Pumas U21 vs Griffons U21 Mbombela Stadium, Nelspruit Absa Under 21 Competition
20 00:00 Griquas U21 vs SWD U21 GWK Park, Kimberley Absa Under 21 Competition
20 00:00 Boland U21 vs Limpopo BB U21 Boland Stadium, Wellington Absa Under 21 Competition
20 00:00 Border Bulldogs vs Leopards BCM Stadium, East London Absa Currie Cup First Division
20 00:00 SWD Eagles vs Boland Cavaliers Outeniqua Park, George Absa Currie Cup First Division
20 00:00 Valke vs Down Touch Griffons Barnard Stadium, Kempton Park Absa Currie Cup First Division
20 15:00 DHL Western Province vs GWK Griquas DHL Newlands, Cape Town Absa Currie Cup Premier Division
20 17:05 Vodacom Blue Bulls vs Cell C Sharks Loftus Versfeld, Pretoria Absa Currie Cup Premier Division
20 19:10 Eastern Province Kings vs Toyota Free State Cheetahs Nelson Mandela Bay Stadium, PE Absa Currie Cup Premier Division
26 19:10 Toyota Free State Cheetahs vs Vodacom Blue Bulls Free State Stadium, Bloemfontein Absa Currie Cup Premier Division
27 00:00 GWK Griquas vs Xerox Golden Lions GWK Park, Kimberley Absa Currie Cup Premier Division
27 00:00 Steval Pumas vs DHL Western Province Mbombela Stadium, Nelspruit Absa Currie Cup Premier Division
27 00:00 Free State U21 vs Blue Bulls U21 Free State Stadium, Bloemfontein Absa Under 21 Competition
27 00:00 Leopards U21 vs Western Province U21 Profert Olen Park, Potch Absa Under 21 Competition
27 00:00 Sharks U21 vs Border U21 Growthpoint KINGS PARK, Durban Absa Under 21 Competition
27 00:00 Border 2 vs EP 2 2015 Community Cup Qualifying - Regional Play-Offs
27 00:00 Free State U19 vs Blue Bulls U19 Free State Stadium, Bloemfontein Absa Under 19 Competition
27 00:00 Leopards U19 vs WP U19 Profert Olen Park, Potch Absa Under 19 Competition
27 00:00 Sharks U19 vs EP Kings U19 Growthpoint KINGS PARK, Durban Absa Under 19 Competition
27 00:00 Pumas U19 vs Griffons U19 Mbombela Stadium, Nelspruit Absa Under 19 Competition
27 00:00 Griquas U19 vs SWD U19 GWK Park, Kimberley Absa Under 19 Competition
27 00:00 Boland U19 vs Limpopo BB U19 Boland Stadium, Wellington Absa Under 19 Competition
27 00:00 Leopards vs Valke Profert Olen Park, Potch Absa Currie Cup First Division
27 00:00 Down Touch Griffons vs SWD Eagles North West Stadium, Welkom Absa Currie Cup First Division
27 00:00 Boland Cavaliers vs Border Bulldogs Boland Stadium, Wellington Absa Currie Cup First Division
27 14:00 Cell C Sharks vs Eastern Province Kings Growthpoint KINGS PARK, Durban Absa Currie Cup Premier Division
27 16:00 Mossel Bay Barbarians vs Bridgton D'Almeida Stadium, Mossel Bay 2015 Community Cup Qualifying - South Western Districts Premier League
27 16:00 Evergreens vs Silver Stars Pacaltsdorp Sports Ground, George 2015 Community Cup Qualifying - South Western Districts Premier League
27 16:00 Mossel Bay vs Bonnievale United Van Riebeeck Stadium, Mossel Bay 2015 Community Cup Qualifying - South Western Districts Premier League
27 16:00 Uniondale vs Blanco Uniondale Sports Grounds 2015 Community Cup Qualifying - South Western Districts Premier League
27 16:00 All Blacks vs Crusaders Plate Sports Grounds, Bridgton, Oudtshoorn 2015 Community Cup Qualifying - South Western Districts Premier League
27 16:00 Progress vs Groot Brakrivier Rosemore Stadium, George 2015 Community Cup Qualifying - South Western Districts Premier League
27 17:05 South Africa vs Australia DHL Newlands, Cape Town The Castle Lager Rugby Championship
28 00:40 Argentina vs New Zealand Estadio Ciudad de la Plata, La Plata The Castle Lager Rugby Championship
October 2014
03 00:00 Golden Lions U19 vs Leopards U19 Ellis Park, Johannesburg Absa Under 19 Competition
03 00:00 Sharks U19 vs Blue Bulls U19 Growthpoint KINGS PARK, Durban Absa Under 19 Competition
03 00:00 Free State U19 vs WP U19 Free State Stadium, Bloemfontein Absa Under 19 Competition
03 16:45 Sharks U21 vs Blue Bulls U21 Growthpoint KINGS PARK, Durban Absa Under 21 Competition
03 19:10 Cell C Sharks vs Xerox Golden Lions Growthpoint KINGS PARK, Durban Absa Currie Cup Premier Division
04 00:00 GWK Griquas vs Eastern Province Kings GWK Park, Kimberley Absa Currie Cup Premier Division
04 00:00 Steval Pumas vs Vodacom Blue Bulls Mbombela Stadium, Nelspruit Absa Currie Cup Premier Division
04 00:00 Free State U21 vs Western Province U21 Free State Stadium, Bloemfontein Absa Under 21 Competition
04 00:00 Golden Lions U21 vs Leopards U21 Ellis Park, Johannesburg Absa Under 21 Competition
04 00:00 B1 vs B4 Absa Under 19 Competition
04 00:00 B2 vs B3 Absa Under 19 Competition
04 00:00 B1 vs B4 Absa Under 21 Competition
04 00:00 B2 vs B3 Absa Under 21 Competition
04 00:00 A1 vs A4 Absa Currie Cup First Division
04 00:00 A2 vs A3 Absa Currie Cup First Division
04 14:00 Toyota Free State Cheetahs vs DHL Western Province Free State Stadium, Bloemfontein Absa Currie Cup Premier Division
04 17:05 South Africa vs New Zealand Ellis Park, Johannesburg The Castle Lager Rugby Championship
05 00:40 Argentina vs Australia Estadio Malvinas Argentinas, Mendoza The Castle Lager Rugby Championship
10 19:10 Eastern Province Kings vs Steval Pumas Nelson Mandela Bay Stadium, PE Absa Currie Cup Premier Division
11 00:00 Border U21 vs Blue Bulls U21 BCM Stadium, East London Absa Under 21 Competition
11 00:00 Western Province U21 vs Sharks U21 DHL Newlands, Cape Town Absa Under 21 Competition
11 00:00 Golden Lions U21 vs Free State U21 Ellis Park, Johannesburg Absa Under 21 Competition
11 00:00 SWD 2 vs Winner Border 2 v EP 2 2015 Community Cup Qualifying - Regional Play-Offs
11 00:00 EP Kings U19 vs Blue Bulls U19 Nelson Mandela Bay Stadium, PE Absa Under 19 Competition
11 00:00 WP U19 vs Sharks U19 DHL Newlands, Cape Town Absa Under 19 Competition
11 00:00 Golden Lions U19 vs Free State U19 Ellis Park, Johannesburg Absa Under 19 Competition
11 00:00 Winner SF1 vs Winner SF2 Absa Under 19 Competition
11 00:00 Winner SF1 vs Winner SF2 Absa Under 21 Competition
11 00:01 Boland 2 vs WP 2 2015 Community Cup Qualifying - Regional Play-Offs
11 15:00 Xerox Golden Lions vs Toyota Free State Cheetahs Ellis Park, Johannesburg Absa Currie Cup Premier Division
11 17:05 DHL Western Province vs Cell C Sharks DHL Newlands, Cape Town Absa Currie Cup Premier Division
11 19:10 Vodacom Blue Bulls vs GWK Griquas Loftus Versfeld, Pretoria Absa Currie Cup Premier Division
17 00:00 A1 vs A4 Absa Under 21 Competition
17 00:00 Winner SF1 vs Winner SF2 Absa Currie Cup First Division
18 00:00 A1 vs A4 Absa Currie Cup Premier Division
18 00:00 A2 vs A3 Absa Currie Cup Premier Division
18 00:00 A2 vs A3 Absa Under 21 Competition
18 00:00 Central 2 vs North 2 2015 Community Cup Qualifying - Repechage
18 00:00 South-East 2 vs South-West 2 2015 Community Cup Qualifying - Repechage
18 00:00 A1 vs A4 Absa Under 19 Competition
18 00:00 A2 vs A3 Absa Under 19 Competition
25 00:00 Winner SF1 vs Winner SF2 Absa Currie Cup Premier Division
25 00:00 Winner SF1 vs Winner SF2 Absa Under 21 Competition
25 00:00 Winner (Central 2 v North 2) vs Winner (South-East 2 v South-West 2) 2015 Community Cup Qualifying - Repechage
25 00:00 Winner SF1 vs Winner SF2 Absa Under 19 Competition
November 2014
08 00:00 Ireland vs South Africa Aviva Stadium, Dublin Castle Lager Outgoing Tour
15 00:00 England vs South Africa Twickenham, London Castle Lager Outgoing Tour
22 00:00 Italy vs South Africa Castle Lager Outgoing Tour
29 00:00 Wales vs South Africa Millennium Stadium, Cardiff Castle Lager Outgoing Tour
September 2015
18 20:00 England vs Oceania 1 Twickenham, London IRB Rugby World Cup
19 15:30 Ireland vs Canada Millennium Stadium, Cardiff IRB Rugby World Cup
19 16:45 South Africa vs Japan Brighton Community Centre, Brighton IRB Rugby World Cup
19 21:00 France vs Italy Twickenham, London IRB Rugby World Cup
20 13:00 Samoa vs USA Brighton Community Centre, Brighton IRB Rugby World Cup
20 15:30 Wales vs Play-Off Winner Millennium Stadium, Cardiff IRB Rugby World Cup
20 17:45 New Zealand vs Argentina Wembley Stadium, London IRB Rugby World Cup
21 17:45 Wales vs Oceania 1 Millennium Stadium, Cardiff IRB Rugby World Cup
23 15:30 Scotland vs Japan Kingsholm Stadium, Gloucester IRB Rugby World Cup
23 17:45 Australia vs Oceania 1 Millennium Stadium, Cardiff IRB Rugby World Cup
23 21:00 France vs Romania Olympic Stadium, London IRB Rugby World Cup
24 21:00 New Zealand vs Africa 1 Olympic Stadium, London IRB Rugby World Cup
25 17:45 Argentina vs Georgia Kingsholm Stadium, Gloucester IRB Rugby World Cup
26 15:30 Italy vs Canada Elland Road, Leeds IRB Rugby World Cup
26 16:45 South Africa vs Samoa Villa Park, Birmingham IRB Rugby World Cup
26 21:00 England vs Wales Twickenham, London IRB Rugby World Cup
27 13:00 Australia vs Play-Off Winner Villa Park, Birmingham IRB Rugby World Cup
27 15:30 Scotland vs USA Elland Road, Leeds IRB Rugby World Cup
27 17:45 Ireland vs Romania Wembley Stadium, London IRB Rugby World Cup
29 17:45 Tonga vs Africa 1 Sandy Park, Exeter IRB Rugby World Cup
October 2015
01 21:00 France vs Canada Stadium MK, Milton Keynes IRB Rugby World Cup
02 21:00 New Zealand vs Georgia Millennium Stadium, Cardiff IRB Rugby World Cup
03 15:30 Samoa vs Japan Stadium MK, Milton Keynes IRB Rugby World Cup
03 16:45 South Africa vs Scotland St James' Park, Newcastle IRB Rugby World Cup
03 21:00 England vs Australia Twickenham, London IRB Rugby World Cup
04 15:30 Argentina vs Tonga Leicester City Stadium, Leicester IRB Rugby World Cup
04 17:45 Ireland vs Italy Olympic Stadium, London IRB Rugby World Cup
06 17:45 Canada vs Romania Leicester City Stadium, Leicester IRB Rugby World Cup
06 21:00 Oceania 1 vs Play-Off Winner Stadium MK, Milton Keynes IRB Rugby World Cup
07 16:45 South Africa vs USA Olympic Stadium, London IRB Rugby World Cup
07 21:00 Africa 1 vs Georgia Sandy Park, Exeter IRB Rugby World Cup
09 21:00 New Zealand vs Tonga St James' Park, Newcastle IRB Rugby World Cup
10 15:30 Samoa vs Scotland St James' Park, Newcastle IRB Rugby World Cup
10 17:45 Australia vs Wales Twickenham, London IRB Rugby World Cup
10 21:00 England vs Play-Off Winner Manchester City Stadium IRB Rugby World Cup
11 13:00 Argentina vs Africa 1 Leicester City Stadium, Leicester IRB Rugby World Cup
11 15:30 Italy vs Romania Sandy Park, Exeter IRB Rugby World Cup
11 17:45 France vs Ireland Millennium Stadium, Cardiff IRB Rugby World Cup
11 21:00 USA vs Japan Kingsholm Stadium, Gloucester IRB Rugby World Cup
17 16:00 B1 vs A2 Twickenham, London IRB Rugby World Cup
17 20:00 C1 vs D2 Millennium Stadium, Cardiff IRB Rugby World Cup
18 13:00 D1 vs C2 Millennium Stadium, Cardiff IRB Rugby World Cup
18 16:00 A1 vs B2 Twickenham, London IRB Rugby World Cup
24 16:00 Winner QF1 vs Winner QF2 Twickenham, London IRB Rugby World Cup
25 16:00 Winner QF3 vs Winner QF4 Twickenham, London IRB Rugby World Cup
30 20:00 Loser SF1 vs Loser SF2 Olympic Stadium, London IRB Rugby World Cup
31 16:00 Winner SF1 vs Winner SF2 Twickenham, London IRB Rugby World Cup
Copyright 2011 - SARU. All Rights Reserved.