ALL FIXTURES
August 2015
01 12:30 Western Province vs Border City Park Stadium, Cape Town Inter Provincial Women A
01 13:00 Sharks U19 vs Leopards U19 Growthpoint KINGS PARK, Durban Absa Under 19 Competition
01 14:00 Western Province U19 vs Golden Lions U19 DHL Newlands, Cape Town Absa Under 19 Competition
01 14:00 Leopards vs Limpopo Blue Bulls Profert Olen Park, Potchefstroom Inter Provincial Women B
01 15:00 Sharks U21 vs Leopards U21 Growthpoint KINGS PARK, Durban Absa Under 21 Competition
01 15:00 Blue Bulls vs SWD Loftus B Inter Provincial Women A
01 15:00 Eastern Province vs KZN NMMU Missionvale Campus, PE Inter Provincial Women A
01 15:00 Griquas vs Boland Nababeep Sport Grounds, Springbok Inter Provincial Women B
01 15:00 Griffons vs Free State Bronville Stadium Inter Provincial Women B
01 15:00 Valke vs Golden Lions Isak Steyl Stadium Inter Provincial Women B
01 16:00 Western Province U21 vs Golden Lions U21 City Park, Cape Town Absa Under 21 Competition
07 12:00 South Africa U18 A vs Italy U18 City Park Stadium, Cape Town SA Schools 2015
07 14:00 England U18 vs France U18 City Park Stadium, Cape Town SA Schools 2015
07 15:30 ORC Griquas vs DHL Western Province Griqua Park, Kimberley Absa Currie Cup Premier Division
07 16:00 South Africa U18 vs Wales U18 City Park Stadium, Cape Town SA Schools 2015
07 18:00 Steval Pumas vs Cell C Sharks Mbombela Stadium, Nelspruit Absa Currie Cup Premier Division
08 00:00 Leopards U19 vs Western Province U19 Profert Olen Park, Potch Absa Under 19 Competition
08 00:00 Eastern Province U19 vs Golden Lions U19 Nelson Mandela Bay Stadium, PE Absa Under 19 Competition
08 00:00 Free State U19 vs Blue Bulls U19 Free State Stadium, Bloemfontein Absa Under 19 Competition
08 00:00 Leopards U21 vs Western Province U21 Profert Olen Park, Potchefstroom Absa Under 21 Competition
08 00:00 EP Kings U21 vs Golden Lions U21 Nelson Mandela Bay Stadium, PE Absa Under 21 Competition
08 00:00 Free State U21 vs Blue Bulls U21 Free State Stadium, Bloemfontein Absa Under 21 Competition
08 12:05 Australia vs New Zealand ANZ Stadium, Sydney The Castle Lager Rugby Championship
08 14:15 EP Kings vs Xerox Golden Lions Nelson Mandela Bay Stadium, PE Absa Currie Cup Premier Division
08 14:15 Toyota Free State vs Vodacom Blue Bulls Free State Stadium, Bloemfontein Absa Currie Cup Premier Division
08 17:05 South Africa vs Argentina Growthpoint Kings Park, Durban The Castle Lager Rugby Championship
11 13:00 South Africa U18 A vs England U18 George SA Schools 2015
11 15:00 Wales U18 vs Italy U18 George SA Schools 2015
11 15:00 South Africa U18 vs France U18 George SA Schools 2015
14 00:00 Vodacom Blue Bulls vs ORC Griquas Loftus Versfeld, Pretoria Absa Currie Cup Premier Division
14 19:10 Xerox Golden Lions vs Steval Pumas Emirates Airline Park, Johannesburg Absa Currie Cup Premier Division
15 00:00 Argentina vs South Africa To be confirmed Castle Lager Outgoing Tour
15 00:00 Western Province U19 vs Free State U19 DHL Newlands, Cape Town Absa Under 19 Competition
15 00:00 Sharks U19 vs Eastern Province U19 Growthpoint KINGS PARK, Durban Absa Under 19 Competition
15 00:00 Blue Bulls U19 vs Leopards U19 Loftus Versfeld, Pretoria Absa Under 19 Competition
15 00:00 Western Province U21 vs Free State U21 DHL Newlands, Cape Town Absa Under 21 Competition
15 00:00 Sharks U21 vs EP Kings U21 Growthpoint KINGS PARK, Durban Absa Under 21 Competition
15 00:00 Blue Bulls U21 vs Leopards U21 Loftus Versfeld, Pretoria Absa Under 21 Competition
15 00:00 Griquas U21 vs Boland U21 Northern Cape High School, Kimberley Absa Under 21 Competition
15 00:00 Griquas U19 vs Boland U19 Northern Cape High School, Kimberley Absa Under 19 Competition
15 00:00 Valke U21 vs Pumas U21 Barnard Stadium, Kempton Park Absa Under 21 Competition
15 00:00 Border U21 vs Griffons U21 BCM Stadium, East London Absa Under 21 Competition
15 00:00 SWD U21 vs Limpopo Blue Bulls U21 Outeniqua Park, George Absa Under 21 Competition
15 00:00 Valke U19 vs Pumas U19 Barnard Stadium, Kempton Park Absa Under 19 Competition
15 00:00 Border U19 vs Griffons U19 BCM Stadium, East London Absa Under 19 Competition
15 00:00 SWD U19 vs Limpopo Blue Bulls U19 Outeniqua Park, George Absa Under 19 Competition
15 00:00 SWD vs Eastern Province Inter Provincial Women A
15 00:00 Border vs Blue Bulls Inter Provincial Women A
15 00:00 KZN vs Western Province Inter Provincial Women A
15 00:00 Blue Bulls vs Western Province Inter Provincial Women A
15 00:00 SWD vs KZN Inter Provincial Women A
15 00:00 Limpopo Blue Bulls vs Pumas Inter Provincial Women B
15 00:00 Golden Lions vs Leopards Inter Provincial Women B
15 11:00 South Africa U18 A vs Wales U18 City Park Stadium, Cape Town SA Schools 2015
15 13:00 France U18 vs Italy U18 City Park Stadium, Cape Town SA Schools 2015
15 15:00 DHL Western Province vs Toyota Free State DHL Newlands, Cape Town Absa Currie Cup Premier Division
15 15:00 South Africa U18 vs England U18 City Park Stadium, Cape Town SA Schools 2015
15 17:05 Cell C Sharks vs EP Kings Growthpoint KINGS PARK, Durban Absa Currie Cup Premier Division
15 21:40 Argentina vs Springboks Velez Sarsfield Stadium, Buenos Aires RWC Warm-up Test
21 19:00 EP Kings vs Steval Pumas Nelson Mandela Bay Stadium, PE Absa Currie Cup Premier Division
21 19:10 ORC Griquas vs Toyota Free State Griqua Park, Kimberley Absa Currie Cup Premier Division
22 00:00 Blue Bulls U19 vs Western Province U19 Loftus Versfeld, Pretoria Absa Under 19 Competition
22 00:00 Sharks U19 vs Golden Lions U19 Growthpoint KINGS PARK, Durban Absa Under 19 Competition
22 00:00 Leopards U19 vs Free State U19 Profert Olen Park, Potch Absa Under 19 Competition
22 00:00 Blue Bulls U21 vs Western Province U21 Loftus Versfeld, Pretoria Absa Under 21 Competition
22 00:00 Sharks U21 vs Golden Lions U21 Growthpoint KINGS PARK, Durban Absa Under 21 Competition
22 00:00 Leopards U21 vs Free State U21 Profert Olen Park, Potchefstroom Absa Under 21 Competition
22 00:00 SWD U21 vs Pumas U21 Outeniqua Park, George Absa Under 21 Competition
22 00:00 Griquas U21 vs Griffons U21 GWK Park, Kimberley Absa Under 21 Competition
22 00:00 Border U21 vs Valke U21 BCM Stadium, East London Absa Under 21 Competition
22 00:00 Limpopo Blue Bulls U21 vs Boland U21 New Peter Mokaba Stadium, Polokwane Absa Under 21 Competition
22 00:00 SWD U19 vs Pumas U19 Outeniqua Park, George Absa Under 19 Competition
22 00:00 Griquas U19 vs Griffons U19 GWK Park, Kimberley Absa Under 19 Competition
22 00:00 Border U19 vs Valke U19 BCM Stadium, East London Absa Under 19 Competition
22 00:00 Limpopo Blue Bulls U19 vs Boland U19 New Peter Mokaba Stadium, Polokwane Absa Under 19 Competition
22 17:05 Cell C Sharks vs Xerox Golden Lions Growthpoint KINGS PARK, Durban Absa Currie Cup Premier Division
22 19:10 Vodacom Blue Bulls vs DHL Western Province Loftus Versfeld, Pretoria Absa Currie Cup Premier Division
28 19:10 Toyota Free State vs DHL Western Province Free State Stadium, Bloemfontein Absa Currie Cup Premier Division
29 00:00 Steval Pumas vs Xerox Golden Lions Mbombela Stadium, Nelspruit Absa Currie Cup Premier Division
29 00:00 Free State U19 vs Western Province U19 Free State Stadium, Bloemfontein Absa Under 19 Competition
29 00:00 Eastern Province U19 vs Sharks U19 Nelson Mandela Bay Stadium, PE Absa Under 19 Competition
29 00:00 Leopards U19 vs Blue Bulls U19 Profert Olen Park, Potch Absa Under 19 Competition
29 00:00 Free State U21 vs Western Province U21 Free State Stadium, Bloemfontein Absa Under 21 Competition
29 00:00 EP Kings U21 vs Sharks U21 Nelson Mandela Bay Stadium, PE Absa Under 21 Competition
29 00:00 Leopards U21 vs Blue Bulls U21 Profert Olen Park, Potchefstroom Absa Under 21 Competition
29 00:00 Pumas U21 vs Boland U21 Mbombela Stadium, Nelspruit Absa Under 21 Competition
29 00:00 Valke U21 vs Griquas U21 Barnard Stadium, Kempton Park Absa Under 21 Competition
29 00:00 Limpopo Blue Bulls U21 vs Border U21 New Peter Mokaba Stadium, Polokwane Absa Under 21 Competition
29 00:00 Griffons U21 vs SWD U21 Outeniqua Park, George Absa Under 21 Competition
29 00:00 Pumas U19 vs Boland U19 Mbombela Stadium, Nelspruit Absa Under 19 Competition
29 00:00 Valke U19 vs Griquas U19 Barnard Stadium, Kempton Park Absa Under 19 Competition
29 00:00 Limpopo Blue Bulls U19 vs Border U19 New Peter Mokaba Stadium, Polokwane Absa Under 19 Competition
29 00:00 Griffons U19 vs SWD U19 HT Pelatona Projects Stadium, Welkom Absa Under 19 Competition
29 00:00 Eastern Province vs Border Inter Provincial Women A
29 00:00 Pumas vs Golden Lions Inter Provincial Women B
29 00:00 Leopards vs Valke Inter Provincial Women B
29 00:00 Leopards vs SWD Eagles Profert Olen Park, Potchefstroom Absa Currie Cup First Division
29 00:00 Down Touch Griffons vs Boland HT Pelatona Projects Stadium, Welkom Absa Currie Cup First Division
29 00:00 Hino Valke vs Border Barnard Stadium, Kempton Park Absa Currie Cup First Division
29 15:00 ORC Griquas vs Vodacom Blue Bulls Griqua Park, Kimberley Absa Currie Cup Premier Division
29 17:05 EP Kings vs Cell C Sharks Nelson Mandela Bay Stadium, PE Absa Currie Cup Premier Division
September 2015
04 00:00 Blue Bulls U21 vs Free State U21 Loftus Versfeld, Pretoria Absa Under 21 Competition
04 00:00 Blue Bulls U19 vs Free State U19 Loftus Versfeld, Pretoria Absa Under 19 Competition
04 19:10 Vodacom Blue Bulls vs Toyota Free State Loftus Versfeld, Pretoria Absa Currie Cup Premier Division
05 00:00 Western Province U21 vs Leopards U21 DHL Newlands, Cape Town Absa Under 21 Competition
05 00:00 Golden Lions U21 vs EP Kings U21 Emirates Airline Park, Johannesburg Absa Under 21 Competition
05 00:00 Griquas U19 vs Limpopo Blue Bulls U19 Jacobsdal High School Absa Under 19 Competition
05 00:00 Griquas U21 vs Limpopo Blue Bulls U21 Jacobsdal High School Absa Under 21 Competition
05 00:00 Golden Lions U19 vs Eastern Province U19 Emirates Airline Park, Johannesburg Absa Under 19 Competition
05 00:00 Western Province U19 vs Leopards U19 DHL Newlands, Cape Town Absa Under 19 Competition
05 00:00 Pumas U21 vs Border U21 Mbombela Stadium, Nelspruit Absa Under 21 Competition
05 00:00 SWD U21 vs Valke U21 Outeniqua Park, George Absa Under 21 Competition
05 00:00 Boland U21 vs Griffons U21 Boland Stadium, Wellington Absa Under 21 Competition
05 00:00 Pumas U19 vs Border U19 Mbombela Stadium, Nelspruit Absa Under 19 Competition
05 00:00 SWD U19 vs Valke U19 Outeniqua Park, George Absa Under 19 Competition
05 00:00 Boland U19 vs Griffons U19 Boland Stadium, Wellington Absa Under 19 Competition
05 00:00 SWD Eagles vs Hino Valke Outeniqua Park, George Absa Currie Cup First Division
05 00:00 Boland vs Leopards Boland Stadium, Wellington Absa Currie Cup First Division
05 00:00 Border vs Down Touch Griffons BCM Stadium, East London Absa Currie Cup First Division
05 15:00 Cell C Sharks vs Steval Pumas Growthpoint KINGS PARK, Durban Absa Currie Cup Premier Division
05 17:05 DHL Western Province vs ORC Griquas DHL Newlands, Cape Town Absa Currie Cup Premier Division
05 19:10 Xerox Golden Lions vs EP Kings Emirates Airline Park, Johannesburg Absa Currie Cup Premier Division
11 00:00 EP Kings U21 vs Free State U21 Nelson Mandela Bay Stadium, PE Absa Under 21 Competition
11 00:00 Eastern Province U19 vs Free State U19 Nelson Mandela Bay Stadium, PE Absa Under 19 Competition
11 19:10 EP Kings vs Toyota Free State Nelson Mandela Bay Stadium, PE Absa Currie Cup Premier Division
12 00:00 ORC Griquas vs Steval Pumas Griqua Park, Kimberley Absa Currie Cup Premier Division
12 00:00 Sharks U21 vs Western Province U21 Growthpoint KINGS PARK, Durban Absa Under 21 Competition
12 00:00 Blue Bulls U21 vs Golden Lions U21 Loftus Versfeld, Pretoria Absa Under 21 Competition
12 00:00 Sharks U19 vs Western Province U19 Growthpoint KINGS PARK, Durban Absa Under 19 Competition
12 00:00 Blue Bulls U19 vs Golden Lions U19 Loftus Versfeld, Pretoria Absa Under 19 Competition
12 00:00 Pumas U21 vs Griquas U21 Mbombela Stadium, Nelspruit Absa Under 21 Competition
12 00:00 Border U21 vs SWD U21 BCM Stadium, East London Absa Under 21 Competition
12 00:00 Valke U21 vs Boland U21 Barnard Stadium, Kempton Park Absa Under 21 Competition
12 00:00 Boland U21 vs SWD U21 Boland Stadium, Wellington Absa Under 21 Competition
12 00:00 Griffons U21 vs Limpopo Blue Bulls U21 HT Pelatona Projects Stadium, Welkom Absa Under 21 Competition
12 00:00 Pumas U19 vs Griquas U19 Mbombela Stadium, Nelspruit Absa Under 19 Competition
12 00:00 Border U19 vs SWD U19 BCM Stadium, East London Absa Under 19 Competition
12 00:00 Griffons U19 vs Limpopo Blue Bulls U19 HT Pelatona Projects Stadium, Welkom Absa Under 19 Competition
12 00:00 Valke U19 vs Boland U19 Barnard Stadium, Kempton Park Absa Under 19 Competition
12 00:00 Leopards vs Down Touch Griffons Profert Olen Park, Potchefstroom Absa Currie Cup First Division
12 00:00 Border vs SWD Eagles BCM Stadium, East London Absa Currie Cup First Division
12 00:00 Hino Valke vs Boland Barnard Stadium, Kempton Park Absa Currie Cup First Division
12 17:05 Cell C Sharks vs DHL Western Province Growthpoint KINGS PARK, Durban Absa Currie Cup Premier Division
12 19:00 Vodacom Blue Bulls vs Xerox Golden Lions Loftus Versfeld, Pretoria Absa Currie Cup Premier Division
18 00:00 Western Province U21 vs Blue Bulls U21 DHL Newlands, Cape Town Absa Under 21 Competition
18 00:00 Western Province U19 vs Blue Bulls U19 DHL Newlands, Cape Town Absa Under 19 Competition
18 19:00 DHL Western Province vs Vodacom Blue Bulls DHL Newlands, Cape Town Absa Currie Cup Premier Division
18 21:00 England vs Fiji Twickenham, London Rugby World Cup
19 00:00 Toyota Free State vs ORC Griquas Free State Stadium, Bloemfontein Absa Currie Cup Premier Division
19 00:00 Golden Lions U21 vs Sharks U21 Emirates Airline Park, Johannesburg Absa Under 21 Competition
19 00:00 Free State U21 vs Leopards U21 Free State Stadium, Bloemfontein Absa Under 21 Competition
19 00:00 Golden Lions U19 vs Sharks U19 Emirates Airline Park, Johannesburg Absa Under 19 Competition
19 00:00 Free State U19 vs Leopards U19 Free State Stadium, Bloemfontein Absa Under 19 Competition
19 00:00 Limpopo Blue Bulls U21 vs Pumas U21 New Peter Mokaba Stadium, Polokwane Absa Under 21 Competition
19 00:00 Griquas U21 vs Border U21 GWK Park, Kimberley Absa Under 21 Competition
19 00:00 Griffons U21 vs Valke U21 HT Pelatona Projects Stadium, Welkom Absa Under 21 Competition
19 00:00 Limpopo Blue Bulls U19 vs Pumas U19 New Peter Mokaba Stadium, Polokwane Absa Under 19 Competition
19 00:00 Griquas U19 vs Border U19 GWK Park, Kimberley Absa Under 19 Competition
19 00:00 Griffons U19 vs Valke U19 HT Pelatona Projects Stadium, Welkom Absa Under 19 Competition
19 00:00 Boland U19 vs SWD U19 Boland Stadium, Wellington Absa Under 19 Competition
19 00:00 Leopards vs Border Profert Olen Park, Potchefstroom Absa Currie Cup First Division
19 00:00 Boland vs SWD Eagles Boland Stadium, Wellington Absa Currie Cup First Division
19 00:00 Down Touch Griffons vs Hino Valke HT Pelatona Projects Stadium, Welkom Absa Currie Cup First Division
19 13:00 Tonga vs Georgia Kingsholm Stadium, Gloucester Rugby World Cup
19 14:30 Xerox Golden Lions vs Cell C Sharks Emirates Airline Park, Johannesburg Absa Currie Cup Premier Division
19 15:00 Steval Pumas vs EP Kings Mbombela Stadium, Nelspruit Absa Currie Cup Premier Division
19 15:30 Ireland vs Canada Millennium Stadium, Cardiff Rugby World Cup
19 17:45 South Africa vs Japan Brighton Community Centre, Brighton Rugby World Cup
19 21:00 France vs Italy Twickenham, London Rugby World Cup
20 13:00 Samoa vs USA Brighton Community Centre, Brighton Rugby World Cup
20 15:30 Wales vs Uruguay Millennium Stadium, Cardiff Rugby World Cup
20 17:45 New Zealand vs Argentina Wembley Stadium, London Rugby World Cup
23 15:30 Scotland vs Japan Kingsholm Stadium, Gloucester Rugby World Cup
23 17:45 Australia vs Fiji Millennium Stadium, Cardiff Rugby World Cup
23 21:00 France vs Romania Olympic Stadium, London Rugby World Cup
24 21:00 New Zealand vs Namibia Olympic Stadium, London Rugby World Cup
25 00:00 EP Kings vs ORC Griquas Nelson Mandela Bay Stadium, PE Absa Currie Cup Premier Division
25 13:15 Toyota Free State vs Xerox Golden Lions Free State Stadium, Bloemfontein Absa Currie Cup Premier Division
25 17:45 Argentina vs Georgia Kingsholm Stadium, Gloucester Rugby World Cup
25 20:00 Cell C Sharks vs Vodacom Blue Bulls Growthpoint KINGS PARK, Durban Absa Currie Cup Premier Division
26 00:00 DHL Western Province vs Steval Pumas DHL Newlands, Cape Town Absa Currie Cup Premier Division
26 00:00 Free State U21 vs Golden Lions U21 Free State Stadium, Bloemfontein Absa Under 21 Competition
26 00:00 Sharks U21 vs Blue Bulls U21 Growthpoint KINGS PARK, Durban Absa Under 21 Competition
26 00:00 EP Kings U21 vs Leopards U21 Nelson Mandela Bay Stadium, PE Absa Under 21 Competition
26 00:00 Free State U19 vs Golden Lions U19 Free State Stadium, Bloemfontein Absa Under 19 Competition
26 00:00 Sharks U19 vs Blue Bulls U19 Growthpoint KINGS PARK, Durban Absa Under 19 Competition
26 00:00 Eastern Province U19 vs Leopards U19 Nelson Mandela Bay Stadium, PE Absa Under 19 Competition
26 00:00 Griffons U21 vs Pumas U21 HT Pelatona Projects Stadium, Welkom Absa Under 21 Competition
26 00:00 SWD U21 vs Griquas U21 Outeniqua Park, George Absa Under 21 Competition
26 00:00 Boland U21 vs Border U21 Boland Stadium, Wellington Absa Under 21 Competition
26 00:00 Limpopo Blue Bulls U21 vs Valke U21 New Peter Mokaba Stadium, Polokwane Absa Under 21 Competition
26 00:00 Griffons U19 vs Pumas U19 HT Pelatona Projects Stadium, Welkom Absa Under 19 Competition
26 00:00 SWD U19 vs Griquas U19 Outeniqua Park, George Absa Under 19 Competition
26 00:00 Boland U19 vs Border U19 Boland Stadium, Wellington Absa Under 19 Competition
26 00:00 Limpopo Blue Bulls U19 vs Valke U19 New Peter Mokaba Stadium, Polokwane Absa Under 19 Competition
26 00:00 SWD Eagles vs Down Touch Griffons Outeniqua Park, George Absa Currie Cup First Division
26 00:00 Border vs Boland BCM Stadium, East London Absa Currie Cup First Division
26 00:00 Hino Valke vs Leopards Barnard Stadium, Kempton Park Absa Currie Cup First Division
26 15:30 Italy vs Canada Elland Road, Leeds Rugby World Cup
26 17:45 South Africa vs Samoa Villa Park, Birmingham Rugby World Cup
26 21:00 England vs Wales Twickenham, London Rugby World Cup
27 13:00 Australia vs Uruguay Villa Park, Birmingham Rugby World Cup
27 15:30 Scotland vs USA Elland Road, Leeds Rugby World Cup
27 17:45 Ireland vs Romania Wembley Stadium, London Rugby World Cup
29 17:45 Tonga vs Namibia Sandy Park, Exeter Rugby World Cup
October 2015
01 17:45 Wales vs Fiji Millennium Stadium, Cardiff Rugby World Cup
01 21:00 France vs Canada Stadium MK, Milton Keynes Rugby World Cup
02 00:00 Vodacom Blue Bulls vs EP Kings Loftus Versfeld, Pretoria Absa Currie Cup Premier Division
02 00:00 Golden Lions U21 vs Western Province U21 Emirates Airline Park, Johannesburg Absa Under 21 Competition
02 00:00 Blue Bulls U21 vs EP Kings U21 Loftus Versfeld, Pretoria Absa Under 21 Competition
02 00:00 Golden Lions U19 vs Western Province U19 Emirates Airline Park, Johannesburg Absa Under 19 Competition
02 00:00 Blue Bulls U19 vs Eastern Province U19 Loftus Versfeld, Pretoria Absa Under 19 Competition
02 18:00 Xerox Golden Lions vs DHL Western Province Emirates Airline Park, Johannesburg Absa Currie Cup Premier Division
02 21:00 New Zealand vs Georgia Millennium Stadium, Cardiff Rugby World Cup
03 00:00 ORC Griquas vs Cell C Sharks Griqua Park, Kimberley Absa Currie Cup Premier Division
03 00:00 Leopards U21 vs Sharks U21 Profert Olen Park, Potchefstroom Absa Under 21 Competition
03 00:00 Leopards U19 vs Sharks U19 Profert Olen Park, Potch Absa Under 19 Competition
03 00:00 B1 vs B4 Absa Under 21 Competition
03 00:00 B2 vs B3 Absa Under 21 Competition
03 00:00 B1 vs B4 Absa Under 19 Competition
03 00:00 B2 vs B3 Absa Under 19 Competition
03 13:15 Steval Pumas vs Toyota Free State Mbombela Stadium, Nelspruit Absa Currie Cup Premier Division
03 15:30 Samoa vs Japan Stadium MK, Milton Keynes Rugby World Cup
03 17:45 South Africa vs Scotland St James' Park, Newcastle Rugby World Cup
03 21:00 England vs Australia Twickenham, London Rugby World Cup
04 15:30 Argentina vs Tonga Leicester City Stadium, Leicester Rugby World Cup
04 17:45 Ireland vs Italy Olympic Stadium, London Rugby World Cup
06 17:45 Canada vs Romania Leicester City Stadium, Leicester Rugby World Cup
06 21:00 Fiji vs Uruguay Stadium MK, Milton Keynes Rugby World Cup
07 17:45 South Africa vs USA Olympic Stadium, London Rugby World Cup
07 21:00 Namibia vs Georgia Sandy Park, Exeter Rugby World Cup
09 18:00 DHL Western Province vs EP Kings DHL Newlands, Cape Town Absa Currie Cup Premier Division
09 18:00 Steval Pumas vs Vodacom Blue Bulls Mbombela Stadium, Nelspruit Absa Currie Cup Premier Division
09 21:00 New Zealand vs Tonga St James' Park, Newcastle Rugby World Cup
10 00:00 Western Province U21 vs EP Kings U21 DHL Newlands, Cape Town Absa Under 21 Competition
10 00:00 Golden Lions U21 vs Leopards U21 Emirates Airline Park, Johannesburg Absa Under 21 Competition
10 00:00 Free State U21 vs Sharks U21 Free State Stadium, Bloemfontein Absa Under 21 Competition
10 00:00 Western Province U19 vs Eastern Province U19 DHL Newlands, Cape Town Absa Under 19 Competition
10 00:00 Free State U19 vs Sharks U19 Free State Stadium, Bloemfontein Absa Under 19 Competition
10 00:00 Winner SF1 vs Winner SF2 Absa Under 21 Competition
10 00:00 Winner SF1 vs Winner SF2 Absa Under 19 Competition
10 09:45 Golden Lions U19 vs Leopards U19 Emirates Airline Park, Johannesburg Absa Under 19 Competition
10 14:00 Xerox Golden Lions vs ORC Griquas Emirates Airline Park, Johannesburg Absa Currie Cup Premier Division
10 15:30 Samoa vs Scotland St James' Park, Newcastle Rugby World Cup
10 16:05 Toyota Free State vs Cell C Sharks Free State Stadium, Bloemfontein Absa Currie Cup Premier Division
10 17:45 Australia vs Wales Twickenham, London Rugby World Cup
10 21:00 England vs Uruguay Manchester City Stadium Rugby World Cup
11 13:00 Argentina vs Namibia Leicester City Stadium, Leicester Rugby World Cup
11 15:30 Italy vs Romania Sandy Park, Exeter Rugby World Cup
11 17:45 France vs Ireland Millennium Stadium, Cardiff Rugby World Cup
11 21:00 USA vs Japan Kingsholm Stadium, Gloucester Rugby World Cup
17 00:00 A1 vs A4 Griqua Park, Kimberley Absa Currie Cup Premier Division
17 00:00 A2 vs A3 Griqua Park, Kimberley Absa Currie Cup Premier Division
17 00:00 A1 vs A4 Absa Under 21 Competition
17 00:00 A2 vs A3 Absa Under 21 Competition
17 00:00 A1 vs A4 Absa Under 19 Competition
17 00:00 A2 vs A3 Absa Under 19 Competition
17 17:00 B1 vs A2 Twickenham, London Rugby World Cup
17 21:00 C1 vs D2 Millennium Stadium, Cardiff Rugby World Cup
18 14:00 D1 vs C2 Millennium Stadium, Cardiff Rugby World Cup
18 17:00 A1 vs B2 Twickenham, London Rugby World Cup
24 00:00 Winner SF1 vs Winner SF2 Griqua Park, Kimberley Absa Currie Cup Premier Division
24 00:00 Winner SF1 vs Winner SF2 Absa Under 21 Competition
24 00:00 Winner SF1 vs Winner SF2 Absa Under 19 Competition
24 17:00 Winner QF1 vs Winner QF2 Twickenham, London Rugby World Cup
25 18:00 Winner QF3 vs Winner QF4 Twickenham, London Rugby World Cup
30 22:00 Loser SF1 vs Loser SF2 Olympic Stadium, London Rugby World Cup
31 18:00 Winner SF1 vs Winner SF2 Twickenham, London Rugby World Cup
Copyright 2011 - SARU. All Rights Reserved.